KONST / Litografier / Litografi 9434110
nr 943 4110
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Litografi, Marc Chagall (1887-1985), Kvinna, numrerad med blyerts: 72/300, signerad i trycket, 1953, motivet: 48x37
Kondition: fläck
Utrop:
1.500 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 16 februari 2015
kl 19:04:54
1.000 kr
1.200 kr
1.800 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
7
3.000 kr
3.800 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.800 kr
4.400 kr
4.600 kr (Budbetjänt)
5.000 kr
16 feb
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall